| BRONSON33 a întrebat:

Asi dori un site care sa contina exerciti pentru sala de forta daca este. Multumesc anticipant!

5 răspunsuri:
| BRONSON33 explică:

Ce site e asta? Sati dau raport?

| MenInShadow a răspuns (pentru BRONSON33):

Da raport, este un site care contine virusi (ma refer la crisnew), si afecteaza utilizatorii de windows care le acceseaza.
Am trimis un mesaj la Contact legat de chestia asta, poate se va rezolva curand.

| BRONSON33 explică (pentru MenInShadow):

Eu am intrat pe site sad

| MenInShadow a răspuns (pentru BRONSON33):

Daca ai intrat, si nu ai probleme cu pc-ul, este posibil sa nu se fi intamplat nimic, dar pentru orice eventualitate ar fi ok sa scanezi totul cu un antivirus si/sau cu un program anti malware.