| RadXx a întrebat:

Buna TPU azi am fost la un magazin de palete tenis de masa din alexandria si am vazut o paleta la 70lei(700mii)are fata de paleta aolikes si banderola,as vrea sa stiu este buna paleta? cit control, spin si viteza are o paleta aolikes la 700 mii(70 lei)?

Răspuns Câştigător
| αlεxTzure a răspuns:

Este buna doar ca tu cantezi cum te nisti daca ai grija de ele trebuie sa le stapanesti! Pt. mine nu conteaza paleta eu pot juca si cu o bucata de lemn daca te stiti tenist de masa!

| RadXx explică (pentru αlεxTzure):

Am luat-o si nu e buna de nimic n-are spin deloc! si s-ar putea sa ma cert cu taicameo ca are dreptate adica o paleta la 700 mi proasta!:@

| danyel89 a răspuns (pentru RadXx):

Nu sunt proaste la 70 ron, sunt sub orice critica! Toate la Banii astia.
Spinul il dai si tu, nu numai fetele.
Uite aici o paleta adevarata(profesionala) : http://ttmall.ro/......-iii-snipe