| Flokfighter a întrebat:

Ce parere aveti de batoanele Protein-R? Sunt bune si sanatoase pentru cresterea musculara? Mentionez ca am 16 ani.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Sunt bune sa-ti rupi dintii in ele, stai departe de redis, orienteaza-te spre alte firme de proteine ( muscletech, dymatize, gaspari, etc. )

| DuzzyDrey a răspuns:

La 16 ani ar trebui sa te axezi pe o alimentatie sanatoasa si boagata in proteine si carbohidratii si Shake-uri proteice si daca vrei tu adauga un baton protiec, dar nu Protein-R nu Redis Nu marca romana este slab calitativ si este doar ieftin si prost
intrebare faci sala sau acasa antrenamente si te pui pe treaba sau manancii asa si tu batoane si vre isa crestii peste noapte?

| Flokfighter explică (pentru DuzzyDrey):

Fac sala, si iau de fiecare data un baton (dupa sala)

| DuzzyDrey a răspuns (pentru Flokfighter):

E bun, dar trebuie sa te axezi pe mancare la varsta ta si pe shake-uri proteice, cu batoane nu o sa cresti deloc, daca vrei in afara de mancarea (proteine +carbohidratii) si shake sa bagi si niste batoane dar nu de la redis

| Kristian_Cristi_1993 a răspuns:

Batoanele protein r sunt foarte delicioase si an afara de asta sunt foarte energice