| Augustyn_Ungureanu_1998 a întrebat:

Cum pot deveni mai solid, adica mai gras si sa am mushiii?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Soryns a răspuns:

Pai fa-i abdomene acasa, nu trebuie neaparat sa mergi la sala daca nu poti.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Prin dietă sănătoasă şi sport!

| Alexandru98 a răspuns:

Fă exerciții acasă

| GulDan a răspuns:

Iai dat funda ca ti-a zis sa faci abdomene?laughing si ce legatura are ma rog sa devi mai solid? Si ma rog orce grupa inclusiv abdomenu se face cu mai multe exercitii nu doar din astea de stai pe pat.

| FitMonkey a răspuns:

Mergand la sala cu un program bine pus la punt, o alimentatie bogata in proteine si odihna.

| kx123 a răspuns:

Trebuie sa mergi la sala regulat, asta ajuta cel mai mult.

| aNNtoNyO a răspuns:

Pretenas uite aici : Paine, abdomene, flotari, tractiuni si daca poti si niste haltere dar flotari si abdomene neaparat si paine sa fi mai gras!big grin