| anonim_4396 a întrebat:

Cum verific si eu un bilet la PariLoto FOTBAL? Codul de pe codul de bare este: 24503 38252 39595 25394 22149. FUNDA + VOT.

Răspuns Câştigător
| zuzualina a răspuns:

Nu au pe site-ul lor o chestie de verificare?!

| anonim0095 a răspuns (pentru zuzualina):

NU am gasit nimic.

7 răspunsuri:
| MEIALI a răspuns:

Buna TPU. Cum verific si eu un bilet la PariLoto FOTBAL? Codul de pe codul de bare este: 24503 38252 39595 25394 22149. FUNDA + VOT.

| FitMonkey a răspuns:

Pai nu urmaresti meciurile pe care pariezi?

| SoNiCxXx a răspuns:

Pai du-te si tu la pariuri de unde ai cumparat biletul si vezi daca ai castigat daca nu...

| anonim0095 a răspuns (pentru SoNiCxXx):

La loto am fost si mi s-a spus ca nu exista date despre acest bilet. Mi s-a dat un bilet cu jocurile jucate in acea zi dar nu corespund cu rezultatele jocurilor. Biletul, dupa jocurile jucate este castigator. Dar cred ca sunt hoti si nu vor sa plateasca.

| mihneatzu a răspuns:

Iti dai tu sama