| ktlina a întrebat:

De saptamana viitoare ma apuc de sala. A vrea sa incerc din fiecare categorie de care dispune sala: pilates, aerobic, fusion pilates etc. Faza este ca timpul imi permite doar o data pe saptamana. Eu, pe langa ora de pilates, aerobic sau ce o sa mai fac, prestez regulat 100 de abdomene pe zi plus 15 minute de bicicleta. Este de ajuns pentru a da kilograme jos intr-un timp bun? Ma refel la 3 luni maxim. Nu vreau sa slabesc in 7 ani. Plus ca urmez si o dieta ce implica salate, peste, gratar de de pui, andive, legume, fructe, migdale, caju. Am 15 ani si sunt fata.

1 răspuns:
| Birlik65 a răspuns:

Pilates e cea mai buna varianta, sa te uiti la Esca de la protv cum a fost inainte cu 2 ani si cum arata acum, datorita Pilates.winking