| addelinaa a întrebat:

Urgent. Dau funtitahappy. Cat pot slabi in 45 de zile cu dieta asta:sa mananc numai fructe si legume, doar o zi pe saptamana piept de pui la gratar, zilnic 3 km alergat cu bicicleta; 100 de abdomene, 1 ora de sarit coarda si 30 de genoflexiuni big grin?

Răspuns Câştigător
| Maya. a răspuns:

Foarte mult. e ok faza cu sportul, dar la toate exercitiile alea eu zic ca e necesar sa ai o nutritie mai bogata, ca sa ai enregie, astfel coprul tau nu are ce sa consume.mananca normal, e bine sa tai painea din meniu, multa apa, si piept de pui cam de 2 3 ori pe saptamana.nu uita de supe si salate.eu zic ca vei slabi foarte mult, dar ma bucur ca mai exista oamnei care nu apeleaza doar la diete si operatii.succes si ai grija sa nu faci din greutate o obsesie.

6 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Dupa parerea mea ...cam 50-60 kg ...cred.

| YoYoXoXoXD a răspuns:

Păi depinde de organismul tău...
Dar aprx. cred că vreo 10 kg slăbeşti; x
NOROC!

| Zambete89 a răspuns:

Păi eu îţi doresc mult, mult, mult succes!winking

| jolie a răspuns:

Cu dieta asta o sa ajungi la spital SIGUR

| grimcris a răspuns:

Depinde cate kilograme ai acum si cat te tii de dieta. Pentru ca multi zic, dar dupa primele 2-3 zile renunta.

Presupunand ca ai vreo 80kg si faci tot ce-ai scris tu acolo, vei slabi cel putin 15. Dar (retine) te vei simti foarte slabita si-ti va fi somn mai mereu.

Totusi, incearca. Piept de pui poti manca mai des, ca nu ingrasa foarte mult. Cu painea ar trebui sa ai grija. Daca mananci totul fara paine, e minunat

| addelinaa explică:

Am 67 de kg...