| pWd a întrebat:

Eu tin un regim la mancare invenat de mine si vreau sa vad daca este bun. Deci sa incepem:
De dimineata mananc 1-3 oua fierte (in special doar albusul)
Mai mananc si fructe (cateodata si legume mai rar ), nucii si iaurt.
Mentionez ca fac si sport:
20 de abdomene a cate 3-4 serii
10-15 flotari
Mai trag si de haltere de 4 kg cate 15 ridicari pe fiecare brat a cate 2-3 serii
alerg cam 10-15 min in fiecare zii pe un teren de fotbal cam dau 3-4 turii cu pauze
Este bine? In cat timp se vor vedea rezultatele? Mentionez ca ma simt destul de bine pentru ca inainte eram tare lenes, nici nu puteam sa ma duc in bucatarie sa manan la cata lene aveam laughing

Răspuns Câştigător
| NimicDeVazutAici a răspuns:

Buna!
Eu zic totusi sa o iei mai usor. Daca o iei deodata nu o sa reusesti mai nimic. Mananca 3 mese pe zi si dupa ora 18:00 nu mai mananci nimic. Intre mese fa exercitiile. RENUNTA LA PRAJELI, PAINE SI DULCIURI. Daca in continuu o tii numai in oua fierte laughing si fructe metabolismul o sa fie dat peste cap.
Sper ca te-am ajutat cu ceva. Numai bine! happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru NimicDeVazutAici):

" dupa ora 18:00 nu mai mananci nimic", nu incetati odata cu asemenea CRETINITATI?

E STUPID si NESANATOS sa ai ultima masa la ora 18

| NimicDeVazutAici a răspuns (pentru Cosmin86):

Se presupune ca noaptea corpul trebuie sa se relaxeze, nu sa ramana treaz pentre procesul de digerare.winking

| Cosmin86 a răspuns (pentru NimicDeVazutAici):

Bun, la ora 18 e noapte dupa capul tau?

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Ai descris regimul ala de l-ai omorat.

Cica dimineata mananc 103 oua fierte... mai mananci si fructe si cateodata legume

Sa inteleg ca toata ziua tu mananci 3 oua si niste fructe?

Ce rezultate astepti sa vezi?

| Cosmin86 a răspuns:

Ce rezultate sa se vada cu prostia aia de antrenament si cu alimentatia aia de domnisoara?