| iulain13 a întrebat:

imi puteti spune care sunt diferentele intre BMX, BMX freestyle, si BMX jumper? Greutate,viteza,care merge mai usor, si cu care pot invata cel mai repede trickuri usoare. Manual, etc. Eu nu am mai mers cu BMX dar vreau sa-mi cumpar unul pana in 500 lei.
Si imi putesti de care tip este BMX-ul asta?
http://m.youtube.com/watch?v=tiR6ZUZgnjw

1 răspuns:
| Maxxie a răspuns:

Clar tu ai nevoie de un bmx freestyle pentru trick-uri si acela din clipul tau este tot freestyle jumperul este pentru trick-uri pe rampe adica in conditii mai drastice iti sugerez un freestyle de strada!