| 666Belial666 a întrebat:

Imi recomandati si mie niste exercitii sa slabesc la burta si la sold.Un link ceva.

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Nu exista slabit numai la burta si la sold. Cand slabesti slabesti peste tot pe unde ai grasime.

ALERGARE, BICICLETA, INOT, ROLE! Mai cauta prin raspunsurile mele mai vechi ca am raspuns de 1000 de ori la intrebari asemanatoare. Exista o functie search pe site. Poti sa o folosesti.

2 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna! Pai sunt mai multe tipuri de a slabi. Te poti uita pe youtube pentru exemple si incearca sa nu papi mult seara.

| rocket a răspuns:

Http://www.dieta-mea.ro/c/exercitii-de-slabit/ aici gasesti exercitii de slabit.