| Muntean_Calin_1998 a întrebat:

BUNA TPU! La pariuri sportive nu inteleg cum se joaca cu sistem adica daca pun 6/20 si castig mai mult de 6 meciuri ce se intampla cu biletul meu este il castig sau il pierd.

1 răspuns:
| Radu9 a răspuns:

De exemplu pui pe 6 meciuri egal sau victorie stanga sau victorie dreapta.
Oricum daca pui pe echipele cu cota mai mare si asa iese castigurile ies mai bune.De exemplu cand a jucat Steaua Bucuresti cu Chelsea London majoritatea au pus pe Chelsea dar cine a pus pe Steaua a castigat mai mult fiind ca Steaua a avut cota mai mare.si pui 6 echipe.

Sper ca team ajuta.Te rog Funda.