| Muntean_Calin_1998 a întrebat:

UNA TPU! La pariuri sportive nu inteleg cum se joaca cu sistem adica daca pun 6/20 si castig mai mult de 6 meciuri ce se intampla cu biletul meu este il castig sau il pierd.

2 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Nu-i bine să pierzi de la o vârstă așa fragedă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pui sistem 6/20 si iti ies 6 meciuri sua mai mult atunci biletul e castigator. Biletul il pierzin doar daca nu iti ies minim 6 meciuri.
Ai grija ca la un astfel de bilet daca iti ies decat 6 meciuri castigul e mai mic decat suma pariata.