| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

m-am gândit ca o sapt. Sa nu mai mananc asa mult, sa mananc mai putin si sa alerg mai mult, sa mânânc doar doua mese pe zi ( ziua doar ) dupa sa nu mai mananc absolut nimic doar apa si ceai, si alerg si fac abdomene ( nu prea pot alerga mult ca nu am unde... ) intr-o saptaman pot slabi daca fac asa? Nu imi spune-ti ca nu e bine pentru organism, stiu dar au fost zile cand abia am mancat, vreau sa dau jos grăsimea de pe abdomen, ma ajuta abdomenele si alergatu intr -o saptamana? + ca nu mai mananc? Va rog sfaturi bune! Dau funda! Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-ai cum sa dai jos grasimea de pe abdomen intr-o saptamana PUNCT (.) maxim poti slabi 2-3 kg dar astea nu se vad asa. Grasimea de pe abdomen dureaza luni si alea in fucntie de cat de strict e regimul si cata miscare.

| CristiMC a răspuns:

Ai sanse mari sa paierzi masa musculara si sa ramai cu stratul adipos datorita acestei alimentatie. Ce mancare consumi? Abdomenele ard foarte putine calorii.