| Mihai754 a întrebat:

Ma numesc Mihai si sunt din Braila, am inaltimea 1, 82, 17 ani, 110kg.
C-am de o luna m-am apucat de sala si as dori sa imi spuneti un program de antrenament pentru arderea grasimilor.

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Da banii de pe sala pe o carte de lb. romana sa inveti si tu ca...cam ala e intr-un cuvant nu in 2

| talentul a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iei niste proteine at vei transforma grasimea aia in muschi happy si vei mai si slabihappy poti face abdomene

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Sala e pentru muschi, nu pentru slabit, daca vrei sa slabesti fa cardio, oricum e bine sa mergi si la sala pentru muschi.
talentul esti cel mai prost de pe aici, proteinele nu transforma grasimea in muschi.

| MariusDeejay a răspuns:

Buna Mihai, alerga pe banda mim 15 20 minute, 4 serii de abdomene a cate 10 intr-o serie, mergi si pe bicicleta