| automobile a întrebat:

Maine am un meci foarte important la fotbal,si vreau sa stiu cum sa fac sa fiu in cea mai mare forma,si cum sa fiu sigur ca nu imi va fi rau,sa ma doara burta,etc., va rog sa ma ajutati! !

3 răspunsuri:
| dragonu35hp a răspuns:

Pai cand te trezesti sau inainte incearca sa mananci ceva fructe cum ar fi mere...alea alea sa nu lipseasca ciocolata si miere de albina zic eu happy

| mario1988 a răspuns:

In seara asta te culci devreme inainte sa te culci mananci ceva sanatos maine inainte de meci mananci ceva care tine la foame si sa fie si sanatos

| Dannnniiii a răspuns:

Poti doar sa dormi cat se cuvine, adica cel putin 8 ore, sa nu mananci nimic ce te-ar putea sa te deranjeze, si sa ai incredere in tine happy