| Lylia a întrebat:

Maine dau proba la sport si nu ma prea descurc la alergat... ajung aproape ultima si as dori cateva sfaturi pentru a alerga mai repede, sa nu obosesc asa usor! Va rog mult de tot, nu vreau sa imi strice media si anul asta! Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| heiii a răspuns:

Pai incearca atunci cand alergi sa respiri si sa expiri mult. daca vei tine aerul in tine va fi mai rau.aa.si incearca sa nu vb cu colegii tai in timpul alergarii. sper ca te'am ajutat. bafta!

4 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Respira. Mananca 2 batoane Snickers cu o ora inainte.

| monica2000 a răspuns:

Eu iti spun sa inspiri si sa expiri foarte repede si sa nu te gandesti la nimic.

| BiaAlexa24 a răspuns:

Pai un sfat nu te forta prea mult sa alergi si incearca sa iti pastrezi energia si o sa ramai un pic in spate dar daca iti pastrezi energia la final sigur vei ajunge prima
SUCCES:*

| Ronaldo7_9031 a răspuns:

Poti sa fugi pe varfuri asa vei fugi mai repede