| Ashley1211221 a întrebat:

Buna TPU! Multumesc pentru ajutorul primit de la intrebarea trecuta! Am revenit aici cu o noua intrebare, mai exact as vrea sa stiu daca aplicatiile fitness si/sau workout de pe Google play/ App store sunt bune. Avand in vedere ca nu am mai niciun hobby sau cel putin unul pe care il pot practica cu usurinta am apelat la putina miscare, sport. Vreau sa scap si sunt constienta de "lumea" mea si de alte probleme si am si cateva kg in plus..Asa ca am spus ca sportul ar fi perfect. Dar faza e ca nu prea o am cu sporturile cum ar fi baschet, inot, handball si altele.Si m-am gandit ca poate o aplicatie din aceasta m-ar ajuta sa imi ocup din timp si sa dau si eu 1-2 kg jos. Vreun sfat? Ar fi o idee buna sa fac sport cu aceste aplicatii? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ImJack a răspuns:

Vezi pe eMAG sau pe alte site-uri ca exista maieu care te ajuta sa transpiri... Dacă îl porți și fără sa faci nimic slăbești, acum mai poți reduce din mâncare, și din pâine. Și puțin alergat ar fi superb.

| Ashley1211221 explică (pentru ImJack):

Multumesc pentru sugestie

3 răspunsuri:
| costicj a răspuns:

Passion4profession și Gravity Transformation, 2 canale de YT geniale cànd vine vorba de sport (P4P) și nutriție (GT).

| Ashley1211221 explică:

Acolo la "cep putin unul pe care il pot practica..." Am vrut sa zic "cel putin", m-am grabit putin