| FataTimida a întrebat:

Nu stiti cum as putea sa slabesc cateva kilograme? sau nu neaparat kg, cateva exercitii care sa imi dea burtica de dupa sarbatori jos. multumesc dau funda :*

Răspuns Câştigător
| SzidySzidonia a răspuns:

Buna, eu iti spun din propria mea experienta, cu exercitii nu poti sa dai burta jos, am incercat eu doar cu exercitii timp de 7 luni fara rezultat, anul trecut in noiembrie mi-am schimbat alimentaia(fara dulciuri, sucuri nici atat si prajeli) bine, fac exceptii din cand in cand, dar am reusit sa scap de burta cu exercitii si o alimentatie sanatoasa si in timpul sarbatorilor nu m-am ingrasat nici macar un gram, aveam in talie 83-84 cm si am ajuns la 65 cm si ma simt foarte bine acum, sper ca te-am ajutat, daca ai intrebari intreaba-ma!

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Se numeste alimentatie ceea ce voi astia care aveti pretentii sa slabiti sau sa puneti muschi nu aveti.

| Coloringthevoid a răspuns:

Mai mult conteaza alimentatia.Degeaba te chinui daca o sa revii cum erai.Incearca o dieta si bea multa apa.

| LMN22 a răspuns:

Sunt de acord cu tine. Dar fara dieta. Nu-ti face bine la organism. Mai ales daca ti o dieta stricta... Incearca sa mananci cat de cat sanatos... Fara piure cu carne... Fara fripturi in exces... Multe fructe si multa apa.
App alearga, prin alergare dai jos burticahappy si ar fi si mai bine ca atunci cand alergi sa iti pui pe abdomen o banda... Ceva cu nailon... Staniol... O sa slabesti in avanshappy
Fara ciocolata si multe dulciurihappybig grin abtine-te de la ele cat de mult potibig grin baftaa:*

| RalluMeaw a răspuns:

Buna! Daca era vara te dadeai cu rolele.Dar pentru ca e iarna fa-
i genoflexiuni si abdomene. Funda?