| xNoID a întrebat:

O mica problema ma tot bantuie inca de acum 2 luni de cand am inceput sa fac sala. Nu stiu cum as putea sa dau jos inca cateva kg pentru a ajunge la o greutate pe care o vreau si pentru a mi se vedea muschii/venele. Am 1.81 si 77 kg si arat relativ bine, dar nu mi se vad bine patratelele iar acest lucru ma cam demoralizeaza. Ce as vrea eu sa aflu e daca cardio-ul e solutia mea, si daca da atunci cat trebuie sa fac in fiecare zi, si mai ales daca exista sansa sa pierd odata cu grasimea si musculatura. Daca ati putea sa imi recomandati si un program pentru grupe ar fi minunat.

Răspuns Câştigător
| GamingPlazaRo a răspuns:

Raspunsul e simplu.Cardio e solutia.Ai mai multe variante de cardio bunicele:

1.Alergari
2.Mers cu bicicleta
3. Exerciti pe care le poti face acasa

Eu fac exercitii acasa pentru ca e iarna, dar tu poti alerga, sau poti face orice din lista de mai sus.Eu am incercat si a mers!

P.S: Nu te astepta la rezultate din prima, dar daca te ti tare in vreo 3-5 saptamani o sa fi super! Bafta!