| Moonlightbaby a întrebat:

Bună TPU! Skateboardurile din decathlon sunt bune? Am nevoie și de tips pentru skateari începători

Răspuns Câştigător
| ina2x a răspuns:

Daca esti incepator da, recomand skateboardurile de la decathlon, sunt bune pentru practica. Daca devii mai bun cu timpul poti sa incepi sa cauti pe site-uri profesioniste.

3 răspunsuri:
| Utilizatornew25 a răspuns:

Salut, pentru început da sunt ok, dar daca vrei sa te descurci și sa fie mai rezistente, caută alti parteneri! Sper ca te am ajutat!

| Moonlightbaby explică (pentru Utilizatornew25):

Da...pentru început îmi voi lua din decathlon

| Pacesicaaaa a răspuns:

Sincer skateboard-urile de la Decathlon nu imi plac. Iti recomand sa consulți un site de specialitate.