| Doareu2804 a întrebat:

Sunt fata si m-am apucat acum de sala avand in vedere ca vine vara sa dau putin jos si mai mult sa ma tonifiez. Vreau sa stiu cu un program saptamanal de sala cam de 2-3 ori si cu mese echilibrate cam in cat timp se vede diferenta? Saptamana asta avand in vedere ca e vacanta merg zilnic la sala dar apoi raresc...

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Gasesti aici programe http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html
Bafta!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cea mai mare prostie e
1 sa te infometezi, pai daca nu manci cum sa faci sport de unde energie
2 sa te rupi pai daca nu te esti obisnuita nu vei putea mult asa in timp
3 ca sportul slabeste,pai nu slabeste,slabesti daca manci fructe,legume, carne de pui, peste, vita, porc orice da cu limita si in timp se vad rezultate
si da fa culturism nu-i nimic ca esti fata poti

| Doareu2804 explică (pentru RAY):

1. Nu ma infometez
2. Am conditie fizica pentru ca fac miscare
3. Nu slabesti doar mancand fucte lugume etc. normal ca e neovie de miscare

| RAY a răspuns (pentru Doareu2804):

Ma bucur faci foarte bine asa sa faci, ti-as da un program acasa e mai intens da slabesti, slabesti gratis

| RAY a răspuns:

Orice diferenta se vede dupa 2 saptamani

| vega358 a răspuns:

Depinde cat de bine te straduiesti