| RexFuckNigga a întrebat:

va rog ajutati-ma daca mananc aproximativ 1500 calorii pe zi si ard aproape 1000 calorii pot sa slabesc? Am 15 ani 80 kg si 171 cm.

Răspuns Câştigător
| FatUglyVirgin a răspuns:

Cum arzi tu 1000calori pe zi n-o sa stiu niciodatalaughingsi da normal

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Cu 500kcal pe zi...bafta cu gastrita, ulcer, anorexie si alte boli

| Mitzu_Mihai_1999 a răspuns:

La 80 de kg la 15 ani nu e bine deloc, incearca sa mananci carne odata la 3 zile si 3 fructe pe zi cu vitamine diferite si evita cat se poate mancarea nesanatoasawinking Adica daca ai vrea o prajitura mananca un mar inaintewinking

| RexFuckNigga explică:

Ard 1000 calorii cu Insanity Worckout

| Goldenboy97 a răspuns (pentru RexFuckNigga):

Daca ar fi asa cum zici tu, probabil acum ai fi piele si os cu 500kcal/zi. Mai gandeste-te.