| SlymOvy a întrebat:

Vrea sa ma apuc de un sport pentru fete ceva unde sa ma misc mult si sa ard calorii.Ce sporturi mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| xLove a răspuns:

Ai putea sa mergi la ceva cursuri de dans moden happy Dansul e foarte feminin, si cu siguranta arzi caloriihappy
Daca vrei sa cresti mai inalta, este recomandat basketul.
Poti incerca si handbal sau volei, sunt sporturi foarte feminine.

De obicei, la orice sport arzi calorii..Mai sunt si exceptii, bineinteles!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Xtadelo a răspuns:

Dansul

| SlymOvy explică (pentru SweetThings):

Sa stii ca si eu m-am gandit sa merg la Karate KyoKushin da nu sunt de acord parintii cum pot sa fac sa ii conving?sad

Răspuns utilizator avertizat
| xLove a răspuns (pentru SlymOvy):

Demonstreaza-le ca tu chiar ai talent in acest domeniu. Fa-le o reprezentatie happy Daca asta te face fericit/a, si acesta e visul tau, vorbeste cu parintii tai despre asta. Stii vorba aceea: Urmeaza-ti visele!

| SlymOvy explică (pentru xLove):

Pai nu am mai practicat inainte.

| xLove a răspuns (pentru SlymOvy):

Pai daca poate ai talent, chiar daca nu ai practicat. Cauti ceva dragut pe net si inveti de-acolo!
Bafta! :*