| vladionut94 a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi cumpar si eu o bicicleta pana 2000 lei si am gasit una cu tot cei trebuie frane hidraulice si full shimano deore happy si as vrea sa stiu daca stiti careva despre firma ideal ps: imi poate recomanda o firma de bicilete care au bicilete facute pana in 2012-2013 pps: dau funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum o sa ti-o fure tiganii.

| vladionut94 explică (pentru anonim_4396):

happy poate tie daca stai la bloc dar eu stau la casa happy si nu ar avea cum daca as tine-o in subsol rolling on the floor)