| myam33a a întrebat:

Buna tuturor. As vrea sa aflu daca alergatul pe loc are acelasi efect ca alergatul normal?

8 răspunsuri:
| Mirel_1372 a răspuns:

Nu este acelasi lucru masa care o distrubi pe muschi este mai mica... nu poti simula perfect alergatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are aproape acelasi efect, am auzit ca pentru a pierde calorii in timpul alergatului pe loc trebuie sa alergi apasat, ca si cand ai tzopai

| CuloareaFericirii a răspuns:

Are aceeasi efect deoarece inseamna tot miscare

| olteanu0127 a răspuns:

Saritul la coarda este foarte bun.o sa simti ce parti lucreaza dupa 2 -3 zile, in general abdomenul, gambele si fesele lucreaza cel mai mult. bafta

| crisuletss a răspuns:

Presupun ca da pentru ca oricum obosesti

| Raul243 a răspuns:

Pai cel mai sanatos ar fi sa mergi in parc si sa alergi e mult mai sanatos asa, dar nu stiu daca ar fi o diferenta tot sport se numeste...

| Raul243 a răspuns:

Pai cel mai sanatos ar fi sa mergi in parc si sa alergi e mult mai sanatos asa, dar nu stiu daca ar fi o diferenta tot sport se numeste...