| andaaaaa a întrebat:

Alergatul pe loc este bun?(iarna nu am unde alerga pe-afara asa ca as vrea daca se poate sa alerg in casalaughing)Are vreun efect sau doar te oboseste?

3 răspunsuri:
| emy_8408 a răspuns:

Obosesti bineinteles dar poti sa faci si altceva decat sa topai din picioare prin casahee hee, fa genoflexiuni, abdomene cred ca ar fi mai simplu. tongue

| Myr3ll1994 a răspuns:

Nu are nimic poti sa faci cat vrei atat doar ca te oboseste

| NedeaAndrei a răspuns:

Pai daca te oboseste iti dai seama ca are un efect bunwinkingnu la fel ca si alergatul afara dar totusi...mult mai bine decat delochappy