| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu un raspuns concret! Am alergat acum 3 luni,timp de o luna,in fiecare zi cate o ora, fara oprire. Apoi am observat ca mi s-a intarit foarte tare muschiul gambei.In astea 3 luni de sedentarism am pus ceva kg pe mine.Acum m-am apucat de alergat si se pare ca am rezistenta, am facut deja jumatate de ora timp de o saptamana.Intrebarea este: o sa slabesc la loc si o sa se vada gamba subtire,sau muschiul ala intarit si mare o sa-mi arate gamba mare indiferent ca alerg atat? va rog,chiar vreau un raspuns! nu vreau niste gambe mari,ba din contra,foarte foarte subtiri! As vrea un raspuns de la un sportiv,sau un antrenor ceva, daca se poate.Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Daca mai alergi se va face si mai marelaughing) Oricum nu inteleg de ce vrei sa scapi de el, nu e nimic jenant sa aia muschi la picioare...chiar daca esti fatatongue

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu are nimictongue e chiar o dovada de maretie pentru o fatalaughing)nu multe fete sunt in stare sa aiba asa cevawinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

De acord cu tine, si imi place happy

| raducuu a răspuns:

Muschiul va ramane tare chiar daac vei slabi ca tu dai joc grasimea nu muschiul:

| SerbanSnake a răspuns:

In timpul efortului fizic muschiul va fi mai mare decat este in repaus intodeauna, iar acesta fiind supus efortului are tendinta sa creasca si desigur ca poti slabi loc reducand volumul gambelor, acum nu iti pot spune ca vei ajunge sa ai niste gambe extrem de subtiri, depinde de tine insa pot spune ca ai un genetic bun pentru gambe si mandreste-te cu asta! Multa Bafta.