| Bosca_Paul_1990 a întrebat:

unde gasesc si eu un set de popice de bowling in Romania? ca nu am gasit nicaieri second-hand dar si noi gasesc greu, am gasit doar la comanda dar 250 euro setu, aveti idee unde pot gasi mai ieftin? si bila de bowling? bilele se gasesc mai usor dar momentan numai 2 am gasit la 150-200 ron am vazut ca au fost si mai ieftine second-hand dar nu mai gasesc.

2 răspunsuri:
| gabiza a răspuns:

Nici eu nu gasesc

| Bosca_Paul_1990 explică (pentru gabiza):

Mama ce raspunsbig grin macar stiu ca nu sunt singuru care cautasad daca afli ceva anunta aici sau poate ai pe cineva pe dincolo sa aducabig grin