| xAngelo a întrebat:

Vreau sa fac exercitii acasa ca nu prea mis genu cu sala si vreau sa stiu ce exercitii imi recomandati si ce alimente pot consuma sa iau in masa pentru ca am dor 62-63 kg.

Răspuns Câştigător
| 393Dan a răspuns:

Eu in fiecare zi fac 25 ridicari la bara, 100 de abdomene sau 200 daca am dispozitie buna, 50 de flotari si 100 de asezari cu greutati in maini, dar daca esti incepator poti si fara. Asta in total imi ia vreo ora cu tot cu pauze. Dieta speciala nu am, insa te stradui sa mananci cat mai des.

1 răspuns:
| JusTPauL a răspuns:

Nu prea iei in greutate cu excercitii facute acasa.
De exemplu eu am fost si la sala 1 an si am bagat proteine tari si tot nu am crescut in masa, doar forta si ceva contur sa zic asa...acum depinde si ce lucrezi.