| mariusta13 a întrebat:

Buna vreau sa ma apuc de breakdance ce sfaturi imi dati si cu ce miscari ar trebui sa ancep?

Răspuns Câştigător
| cristif a răspuns:

Miscarile de baza in breakdance sunt bazate pe statul in maini, statul in cap si flicul pe fata/spate si spagatul, sfoara. Daca le faci pe astea, te poti inscrie la un club de breakdance.

| mariusta13 explică (pentru cristif):

Stiu o miscare an maini mersi de sfat da sti vreun club de breck an Braila?

| cristif a răspuns (pentru mariusta13):

Nu sunt din Braila, nu cunosc. am facut si eu breakdance cateva luni, dar am ateriat pe spate la un freeze(360 pe perete) si am fost nevoit sa ma las happy

| mariusta13 explică (pentru cristif):

Pacat imi pare rau pentru tine!

5 răspunsuri:
| MihaiNiculaie a răspuns:

Sigur gasesti pe youtube tot ce ai nevoie.

| fotbalpaul a răspuns:

Incep se scrie cu i din i