| Anddreeaaada11 a întrebat:

Vreau sa slabesc, deci am hotarat sa merg la sala; nu aparate, ci la tae-bo, stepper, aerobic, zumba si ce mai este. Daca pe langa asta o sa mananc echilibrat si la ore fixe o sa slabesc ceva intr-o luna? Ca prin august ar trebui sa merg la mare. Deci fac treaba sau nu?laughing

3 răspunsuri:
| ayosmdk a răspuns:

Cu slabitul e de munca... sa traiesti sanatos... si sa faci muult strop
( nu comenta inapoi )

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

De fapt... daca vrei chiar slabesti. In fiecare dimineata bea pe stomacu gol un pahar de apa cu lamaie (fara zahar) asta te ajuta...si multe lichide pe zitongue

| Anddreeaaada11 explică:

Nu am zis ca vreau sa slabesc 100 kg intr-o luna si nici ca e usor, ci doar daca e bine ce am ales si programul care l`am propus, ca sa nu ma apuc degeaba. Multumesc!