| CristinaDelia99 a întrebat:

Vreau sa slabesc! Vreau sa imi dati multe sfaturi folositoare si practice adica ce sa mananc, ce nu, ce execrcitii de slabire pot face ca sa mai scap si de grasimea de pe abdomen, in vreau plat! Dau funda celui mai bun si rapid raspuns.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce sa mananci :

http://www.getfit.ro/......abire.html

Ce sa nu mananci stii deja.

Exercitii : cardio, fitness. 3-4 sedinte de 1 ora / saptamana e suficient

| SunGoesDown a răspuns:

Fata mea. Eu iti zic un stil de viata, nu un regim pe care il tii 2 luni si dupa te apuci iar sa mananci cum vrei tu.
Fi atenta, ca nu e absolut deloc greu. Eu il tin din august 2012 si pana acum am slabit 10 kg. NU TREBUIE SA SLABESTI REPEDE!
Deci, la o singura masa, nu combini carbohidrati (Cartofi, fasole, orez) cu carne sau lactate. Poti doar cu salate. De ex: dimineata, mananci o felie de paine cu sunca sau branza, daca vrei intre mese, un fruct, la pranz, poti sa mananci friptura cu salata sau cartofi prajiti cu salata (nu trebuie sa combini cartofi cu carnea) si seara o salata cu pui. Tine minte! poti sa te indopi cu un lighean plin de cartofi prajiti, daca nu ii combini cu nimic, poti doar cu salata. Si cu lactatele la fel.
tot ce poti sa mananci combinat sunt ouale cu sunca, pentru ca sunt amandoua din tesut animal.

| cristinainna a răspuns:

Fa exericitii! Gen abdomene, alergi mult mult...