| Pitix a întrebat:

Bunaaa...am 13 ani si am o problema cu grasimea vreau sa ma ajutati sa imi dati sfaturi cum sa slabesc sa-mi dati diete...si vreau sa slabesc in scurt timp inclusiv la abdomen. Mersi

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sport,draguta,sport.Alta metoda nu ai.

| Crissu3005 a răspuns:

Ce inaltime ai si ce greutate ai?

| Pitix explică (pentru Crissu3005):

Pai am 1.55 si 50 de kg

| Crissu3005 a răspuns (pentru Pitix):

Sport,nu incerca pastile si alte prostioare ca nu sunt bune.

| Aηdяєєa a răspuns:

Fa abdomene si du-te la un nutritionist in legatura cu dieta.

| MariusZap a răspuns:

Cel mai usor mod de a slabi.Fa ce iti spun si o sa ai rezultate in timp.Nimic nu te face supla peste noapte.Nu manca multa paine si nu manca nimic dupa ora 6 seara. Timp de 20 de min pe zi fa joggyng, bicicleta sau orice sport te face sa transpiri.Nu merita sa te stresezi cu diete si cu medicamente. Sper ca te-am putut ajuta.