| PavelVladescu a întrebat:

Bunaziua as dori sa-mi spuneti va rog o sala de forta pentru pentru persoane de sub 18 ani respectiv 12 ani. in Bucuresti

Raspunsul cel mai corect va primi funda

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Nu e vb de sanatos, ca daca face corect nu-i afecteaza sanatatea... dar face degeaba... la 12 ani corpul nu produce suficient testosteron ca sa poata pune muschi.

Deci mai bine inoata sau alearga sau ambele.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Forta la 12 ani?

salile de forta nu sunt pe varste, dar ma indoiesc ca e sanatos pentru tine sa faci asa ceva la 12 ani

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cosmin86):

Nop. greutati la incheieturi cartilaginoase = nesanatos. no me gusta

| Cosmin86 a răspuns (pentru suntserios):

Nu e vb de sanatos, ca daca face corect nu-i afecteaza sanatatea... dar face degeaba... la 12 ani corpul nu produce suficient testosteron ca sa poata pune muschi.

Deci mai bine inoata sau alearga sau ambele.