| tilica91 a întrebat:

Ca exercitii fizice pot face ca sa slabesc cat mai repede 5-7 kg (mai ales la burta si picioare)

3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Tilica sa nu crezi tot ce auzi, abdomenele nu te ajuta sa slabesti deloc chiar, trebuie sa ti oarecum regim, adica exclude pe cat posibil dulciurile, alearga si fa genuflexiuni, genuflexiunile o sa te ajuta foarte mult sa slabesti in zona picioarelor si sa pui ceva muschi o sa vezi, si pe viitor o sa imi dai funda pentru ca am dreptatewinking

| Hirako a răspuns:

Fuga pentru picioare, iar pentru abdomen : http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

| isauranick a răspuns:

Abodomene, fandari, de asteabig grin vezi ca gasesti si pe youtube sa faci o data cu cele care practicawinking