| anonim_4396 a întrebat:

Cand e mai bine sa fac sport sa slabesc? Dimineata, la pranz sau seara? Inainte de a manca sau dupa?

10 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Seara si dimineata, inainte de a manca

Răspuns utilizator avertizat
| fearlessss a răspuns:

Salut cel mai bine cred ca e sa faci dimineata inainte a de manca, dar si seara inainte de a manca este bine.cel mai bine e si si big grin

| Dlkee a răspuns:

Cea mai buna dieta de slabit! Si foarte mult sport, la mine a functionat. Dieta se numeste dieta Dukan! Mult succes. Funda?batting eyelashes

| FaraSareDoi a răspuns:

E bine sa faci sport oricand. Important e sa ai o alimentatie sanatoasa. Sincer cred ca cel mai indicat ar fi sa tii si o dieta sau sa mai reduci din alimentele care ingrasa (ex: dulciuri).

| johnstone a răspuns:

Exercitiile cardiovasculare pe stomacul gol cu siguranta iti vor incetinii metabolismul. Iti recomand antrenamente cardio de tip HITT in prima parte a zilei. In acest fel vei mentine arderile ridicate pe tot parcursul zilei.

| Stoenescu_Simona_1993 a răspuns:

Dimineata dupa ce mananci, niciodata sa nu depui efort inainte sa mananci pentru ca nu vei avea destula forta, iar in momentul in care mananci si apoi faci sport arzi caloriile care trebuiesc

| Robert_Mocanu_1995 a răspuns:

Buna se spune ca trebuie sa faci exercitile de dimineata dar nu strica sa faci si in timpul zilei freo 30 de minute.

| ProdanCatalinRaul a răspuns:

Seara si Dimineata preferabil inainte de a manca nu poti sa faci sport cu burta plina

| CarnaciorDeBere a răspuns:

Dupa ce mananci, la pranz.