| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Cand e meciul lui Bute cu ratatu ala de Carl Froch?

5 răspunsuri:
| IliadisJunior a răspuns:

Sal... nu ii mai zi ratat ca na totusi il subestimezi laughing

| KaterinkaBoy a răspuns:

Este pe 26 mai! Totusi, Bute nu are meci cu un rahat.Inteleg ca l-ai numit asa din spirit patriotic sau fiindca esti un mare fan a lui Lucian Bute insa te rog sa iei in considerare ca acel "rahat" arunca pumni mai bine ca 90% din barbatii romani.In concluzie, cu el sau contra lui ar trebui sa aratam respect.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică (pentru KaterinkaBoy):

laughing Ala arunca pumni dar joc de picioare nema. Vai de el, am vazut nste meciuri cu el si isi belangane mainile fara sens. Si normal ca arunca pumni mai bine decat 90% de ciobani, ca doar nu au facut antrenament.

| KaterinkaBoy a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Antrenament...e nevoie de duritate, ambitie, auto control, pe scurt un caracter bine conturat.E usor sa zici ca e vai de el cand stai in fata monitorului, dar cand esti acolo si nu neaparat in ring.Adrenalina iti inunda corpul, tremuri, nu detii controlul, te temi, vrei sa se termine...e usor de vorbit dar greu de facut.

| ComaniciIonut a răspuns:

Anul asta