| Elvis98 a întrebat:

Cand se dau probe la o echipa de fotbal

4 răspunsuri:
| Octa00 a răspuns:

Depinde de antrenor si de nivelul echipei.La o echipa mai puternica probabil iti va cere sa faci cateva duble, sa sutezi la poarta, etc.Nu poate fi foarte greu.

| Elvis98 explică (pentru Octa00):

Deci eu vreau sa stiu in ce perioada se da primavara vara, cand?

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru Elvis98):

Probele nu sunt ceea ce crezi tu, ca se da cu mai multi e.t.c. ci ca te duci la entrenor si ii spui ce vrei sa faci, dupa iti da sa faci niste duble... cum a zis si Tavi2000

| killeru22 a răspuns:

Daca vrei sa practici fotbal la o echipa poti merge aproape cand vrei.