| ursachy a întrebat:

Cand te lasi de sala de exemplu dupa vreo 4 luni de sala te lasi si numai iei suplimente deloc dar mai faci si exerciti acasa fara a mai lua suplimente , risti sa pierzi ce-i acumulat?sa fi din nou ca la inceput? sa slabesti?

Răspuns Câştigător
| stefanradu a răspuns:

Salut Ursachy,
Am scris un articol chiar despre asta. Il gasesti aici: http://hunkbody.ro/ce-se-intampla-cand-nu-te-mai-antrenezi/

5 răspunsuri:
| hardy1 a răspuns:

Da clar.muschii neintretinuti incet-incet dispar.acum nu stiu daca chiar in 4 luni dar sigur dispar

| ursachy explică (pentru hardy1):

Pai ii intretin acasa fac exercitii, dupa 4 luni de sala sa pun stop ca trebuie sa plec din tara

| hardy1 a răspuns (pentru ursachy):

Daca faci exercitii e ok

| Ionut_Barbu_1995 a răspuns:

Nu. ce ai acumulat ramane al tau. doar ca, in timp muschii se vor atrofia si, inevitabil, isi vor pierde din volum laughing straight face

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ionut_Barbu_1995):

"ce ai acumulat ramane al tau", ce frumos era sa fie adevarat happy