| Andrei6814 a întrebat:

Cand va fii meciul intre John Cena si Brock Lesnar la Summer Slam? Pe ce program si la ce ora este?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://wrestling-network.net/ parca pe 19 august, dar stai linistit ca v-a aparea cat de curand o numaratoare inversa.s-ar putea sa coste 9 dolari sa te uiti, dar apare a 2-a zi, adica pe 20 gratis.pe sport.ro e oricum mai tarziu...

1 răspuns:
| diannna38 a răspuns:

Este pe Sport.ro in data de 21.08. 2014 la ora 22:00

PS: Pe sport.ro arata reluarea daca vrei sa il vezi live intra pe WWE Network si plateste 9 dolari