| maradona10 a întrebat:

Cand va juca barcelona si real madrid?

15 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

AZI 21:00
FORTA REAL!

| Upz0r3 a răspuns:

Azi, Sambata big grin

| IasMin1 a răspuns:

21.04.12 Fc Barcelona vs Real Madrid la ora 21 la digi sport 1

| maradona10 explică:

Ba aditza iar tu cand ai fost nascut pe 30 februarie la 24:99...

| maradona10 explică:

Pai nu bhai...dar de ce faci chestii din astea cu mine cine te crezi mr ben sau bendeac laughing

| maradona10 explică:

Ok,s-a facut nu ne mai certam, oricum barca a luat bataie cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

| Laurentiuuu a răspuns (pentru maradona10):

Maradona,pun pariu ca nu stii nimic despre el, asa trebuie sa ia bataie cu 4-3-3
HUOO MARADONA GOLU ALA CU MANA IN FINALA CU ANGLIA HUO! laughing

| maradona10 explică (pentru Laurentiuuu):

Bai PELE dar tu ce vrei acum? bravo lui in fotbal daca nu mai esti si putin "smecher" esti prost ...smecher =adica sa mai si trisezi cate putin asa ca by by n-am chef acum.

| Laurentiuuu a răspuns (pentru maradona10):

Pele e praf Figo sau di stefano sau F.Raducioiu tongue

| maradona10 explică (pentru Laurentiuuu):

Pai daca pele ii praf...laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| Laurentiuuu a răspuns (pentru maradona10):

Pai e daca joci la Santos in campionat de 2 lei, si dai 1000 de goluri nu faci nimic, daca juca la Milan, Real mai ziceam alea erau fortele atunci oh go on

| Sevilla a răspuns:

Astazi,sambatabig grin la ora 21:00
Va fi live pe digi sport.

| Andres2013 a răspuns:

21.04.12 21:00 FC Barcelona - Real Madrid (Adica astazi).