| alexalex2001 a întrebat:

Cand vreau sa intru in pes 2014 imi da eroarea asta: The precedure entry point GetLogicalProcessorInformation could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll. Ce pot sa fac?

11 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Depinde ce sistem ai. La modul general
descarca astea 2 si fa o curatare de registrii:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml
si asta:
http://www.amltools.com/
dupa fiecare curateare, restart.
Cauta si o alta varianta de joc.

| Bogdi_Bogdi_1990 a răspuns:

Instaleaza-ti SERVICE PACK 3.Asa am facut si eu.Mia spus JOHNNY USSA de la pesromania.org Si mi-a mers

| Marian_Lulea_1998 a răspuns:

Am si eu o problema cu pes 2014 acum l-am descarcat si prima data mia dar erroar d3dx9_43 ceva de genu am vazut pe fel tot felul de porcari ca sa imi mearga le-am loat instalat etc si acum tot nu-mi merge cand dau play imi cere cd am descarcat si crack nu merge si cand dau pe crac imi zice yhe file is either damaged, or it was not installed correctly. plase unistal before installing it again. ce fac sa-mi mearga

| alexalex2001 explică (pentru Marian_Lulea_1998):

Windows 7 sau muti din Windows XP din SP2 in SP3!

| Fcd_Robii_1995 a răspuns:

Salut,am aceeasi problema. Ai reusit sa o rezolvi?

| Bogdi_Bogdi_1990 a răspuns (pentru Fcd_Robii_1995):

Stiu eu baga SERVICE PACK 3 eu am avut aceasta problema si acuma imi merge!