| Artegor a întrebat:

Care considerati ca ar fi fost scorul meciului Germania - Argentina daca ar fi jucat titulari Mario Götze si Marco Reus?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce ar fi fost daca? Este greu de dat un raspuns, cat de cat bun, dar nu cred ca ar fi fost altul.

| alexs99 a răspuns:

Probabil ar fi fost acelasi, dar sa punem intrebarea altfel:care ar fi fost scorul daca ar fi jucat Di Maria si Tevez? Poate ca ar fi fost acelasi, poate ca nu ar fi fost.Totul a trecut si ambele nationale trebuie sa se gandeasca la urmatoarele turnee finale.
O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi.

| miTzuliK93 a răspuns:

2-0

| anonim_4396 a răspuns (pentru miTzuliK93):

laughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Faza de gol ramane faza, doar daca s-ar mai inscrie alt gol din cauza alora doi.

| VBC7 a răspuns:

Tot 1-0

| Bogdantpu98 a răspuns:

1-0 tot asa ar fi fost!

| Rules_Andrei_2000 a răspuns:

3-2 si ar fi fost mult mai spectaculos happy