| DonyHD a întrebat:

Care credeti ca a fost mai frumoasa finala UEFA Europa League sau finala UEFA Champions League?

Răspuns Câştigător
| AlabalaAnonim a răspuns:

UEFA a fost mult mai frumoasa. Mai multe goluri si a si castigat cine a meritat.

La Champions a fost un meci in care Bayern a dominat clar si merita sa castige, dar din bulanul lui Chelsea si greseala mica a lu Roben au pierdut... Chiar nu mi-a placut, a castigat cine nu merita deloc.

| DonyHD explică (pentru AlabalaAnonim):

Da, si in afara de asta mi s-a parut ca la Europa League a fost mult mai bine organizat, o atmosfera mai frumoasa si mai mult spectacol tinand cont ca s-a tinut la noi chiar ma mir ca la Munchen a fost nu asa de fabuloasa finala ca in Bucuresti.

| Dariusuu a răspuns (pentru AlabalaAnonim):

Ma invidiosule tu te auzi ce zici? Chelsea merita din plin trofeul.Dc? Ca au fost mai bunii. Scorul zice tot

| AlabalaAnonim a răspuns (pentru Dariusuu):

LOL! N1.
Chelsea nu merita nimica... Au avut prea mult noroc sa treaca si de barca si de bayern... EU consider tot noroc, uitandu-ma la statistica ultimului meci eu vad ca Bayern o dominat tot meciul doar ca au avut un ghinion enorm ca Robe o fost un idiot. In schimb Chelsea o dat o minge pe poarta si cu noroc o intrat in poarta doar din greseala portarului lui bayern care a bagat doar o mana in fata mingii.
Eu zic ca Chelsea ii vai samar de curu ei, nu merita sa castige deloc... totul o fost noroc, nimic mai mult.

| Dariusuu a răspuns (pentru AlabalaAnonim):

Du-te ma citeste ceva ca vad ca esti paraler cu fotbalul nu merita nimic dar o eliminato pe Barcenola. Du-te acum nu mai fi invidios happy

6 răspunsuri:
| MessiFootballPlayer a răspuns:

Finala Europa League pentru ca a castigat echipa care merita, au fost mai multe goluri si in plus a fost in Bucuresti, iar mandria de roman zice ca nu a fost nici o finala Europa League mai frumoasa happy

| DonyHD explică (pentru MessiFootballPlayer):

Nu este nicio mandrie de roman, chiar ma asteptam sa iasa ceva urat la noi ca stii cum e treaba romaneasca dar chiar mi-a intrecut toate asteptarile atmosfera incredibila, mai mult spectacol pana si la partea tehnica adica la TV s-a vazut mai bine la noi, adica cu reluarile alea cu ultra-motion, imaginea din spider-cam sau din elicopter, la noi au fost artificii si spectacolul de dinainte mai frumos, pana si cand au ridicat cupa a fost mai frumos cu confetti cu nebunii..ma rog asta e parerea mea