| dendendenis a întrebat:

Care credeti ca vor fi sferturile Uefa Champions League de anul asta? Eu cred ca vor fi Bayern-Chelsea, Real-PSG, Atletico-Manchester si Barcelona vs Dortmund!

8 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Bayern - Manchester United
Real - Dortmund
Barcelona - PSG
Atletico - Dortmund.
O zi buna.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Realului si Barcelonei li se va face drum spre finala, ca de obicei deci probabil ca vor pica cu PSG respectiv Athletico. Restu... cum s-o nimeri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu dacă s-a tras, se mai trage sau se va trage, însă eu aş vrea:

- Bayern - Real.
- PSG - Manchester.
- Atletico - Barcelona.
- Chelsea - Dortmund.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Sa terminat asta, eu voiam
Atletico vs Dortmund (Simeone vs Klopp)
Bayern vs Chelsea
Real-PSG
Barcelona-Manchester

| florynmondialul a răspuns:

Eu as vrea
bayern-barcelona
real-dortmund
manchester-psg
atletico-chelsea

| vladutik a răspuns:

Eu vreau un PSG-Chelsea, Real-BVB, Barca-Bayern, Atletico-Manchester

| NeX a răspuns:

Mi-ar placea mai mult Bayern-Barcelona Manchester-Dortmund Real-PSG si Chelsea-Atletico. In finala vreau Bayern - Real/Chelsea. Forza BVB!

| duiumihaela a răspuns:

Si eu am aceeasi parere, din punctul meu de vedere sunt cele mai bune echipe si ar fi pacat sa nu se califice in sferturile UEFA CHAMPIONS LEAGUE, asa ca le urez succes.