| Jake109 a întrebat:

Care echipa o preferati mai mult dintre Arsenal sau Chelsea?

9 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Chelsea.

Nu are ce sa imi placa la Arsenal de cand a plecat Van Persie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arsenal.

| IndiferentXD a răspuns:

Prefer Arsenal, o echipa care joaca fotbal indiferent de adversar iese la joc, ataca!
In schimb Chelsea este genul de echipa care ''omoara'' spectacolul. imi aduc aminte de meciurile cu Barcelona in care pur si simplu au refuzat jocul, trageri de timp, violenta/faulturi. are un joc foarte urat si greoi, desi in componenta echipei se afla jucatori de clasa cu mult peste cei de la Arsenal. totusi prefer Arsenal happy!

| ionutzwk a răspuns:

Arsenal pentru ca e in continua dezvoltare.

| cRaNs1MoRe a răspuns:

Chelsea.big grin

| Cirjan_Robert_1997 a răspuns:

Chelsea si Arsenal sunt 2 echipe cu traditie in Anglia dar dupa cum sa prezentat Arsenal in ultimi ani nu cred ca se va apropia de titlu sau o cupa pana peste vreo 2-3 ani prefer Chelsea detinatoarea UEFA CHAMPIONS LEAGUE

| Jake109 explică:

La arsenal Cesc Fabregas joaca bine! Am asistat la o gramada de meciuri a lui arsenal(mai ales ca stau in Anglia).

| EuYoNuT a răspuns:

Chelsea! big grin

| jony01 a răspuns:

Chelsea are cei mai buni mijlocas din lume...