| RealMadrid001 a întrebat:

Care este cel mai titrat club de fotbal din toate timpurile?

Răspuns Câştigător
| Prototypul a răspuns:

Real Madrid e cel mai titrat club din lume.
Are si cea mai mare rezerva de jucatori.
Si la financiar este cel mai bun.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta mi-a prajit neuronii...
Cf DEX, definitie: Titrat - (Persoană) care a obținut un titlu în urma absolvirii unei instituții de învățământ superior.
Deci sa faci cu universitari o echipa de fotbal, sa bata mingea pe maidan in loc sa isi utilizeze capacitatile intelectuale in alta parte, numai Oxford united FC ar fi in stare... dupa cum vezi, e in Liga a doua, deci inteligenta si batutul mingii pe maidan nu sunt compatibile, ha, ha.

| RealMadrid001 explică (pentru anonim_4396):

Imi pare rau ca tu ai avut nevoie de dictionar ca sa intelegi sensul expresiei ''echipa titrata''.O echipa e titrata daca are titluri, cupe etc. in palmares.Ha ha ha

| andrei a răspuns:

Real Madrid are datorii de peste 300 mil de euro.

| Johnel4You a răspuns:

Real madrid este cel mai titrat club de footbal din lume chiar daca Fc Barcelona a reusit 4 sezoane de exceptie Real are cele mai multe cupe europene si campionate castigate, bye