| PoulyPaul22 a întrebat:

Care este diferenta dintre Fitness, Powerlifting, Bodybuilding si este adevarat ca daca faci sport nu te mai inalti? FUNDA

7 răspunsuri:
| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

NU le am prea bine cu Fitness-ul, Powerlifting, si Bodybuilding. de aceste chestii te poti interesa pe internet. Dar, DA! te opresti din crescut daca te apuci de la o varsta frageda de ridicat greutati.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlexandruGeorgeNita):

Poti sa argumentezi prostia pe care ai spus-o?

| AlexandruGeorgeNita a răspuns (pentru Cosmin86):

Dar tu domnule inteligent poti sa mai cauti putin pe internet sa citesti? asta daca stii sa citesti...ca deh, din cate observ nu prea ai facut si tu o cautare inainte de a da acest raspuns.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlexandruGeorgeNita):

Am mai raspuns la intrebare de genul de vreo 50 de ori.

Un exemplu :
http://hunkbody.ro/qa-trasul-de-fiare-imi-afecteaza-cresterea-in-inaltime/

Citeste cu atentie. Iti arata si un studiu STIINTIFIC facut de asociatia americana de pediatrie.

Iti pot arata si alte studii stiintifice, dar intai citeste-l pe asta.

Copii mici, explica ei ca nu mai cresti in inaltime de la trasul de fiare =))

| CorinaV a răspuns:

Depinde ce sport. Daca e unu din cele 3..cam da, asa e. Daca te apuci de un sport gen baschet, volei de exemplu, te mai inalti in continuare.

| Cosmin86 a răspuns (pentru CorinaV):

Serios? poti sa argumentezi?

deci :

1. e adevarat ca multi pun intrebari TAMPITE de genul "nu te mai intalti|

2. e adevarati ca multi CRETINI (asa ca tine) dau raspunsuri la fel de tampite.

Mai citeste si tu o carte, copil mic

| AlexandruGeorgeNita a răspuns (pentru Cosmin86):

Auzi domnule Cosmin86. Care este problema ta? Este un Site unde se pun intrebari si unde se pot da raspunsuri. Corect? Eu spun ca DA! observ ca ai ceva cu toata lumea. Daca tot esti tu asa " inteligent " pe cum arati de ce nu ii explici tu frumos? fara sa incepi prin a jigni prima oara? Crezi ca esti asa destept tu daca raspunzi la misto? Eu nu cred. Dimpotriva! te face sa arati foarte prost mai ales daca esti nascut in 86' cum spune in numele tau. In locul tau mi-ar fi rusine sa mai tin contul asta pe TPU. Nu il meriti. Daca tot o faci pe CorinaV copil mic, de ce nu stai tu sa ii explici cum sta situatia? in loc sa o jignesti asa? sau sa ne jignesti asa? Asta arata ca la varsta ta esti mai prost decat un copil!