| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care este diferența si care este rivalitatea intre Pandurii Târgu-Jiu si Viitorul Pandurii Târgu-Jiu?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Diferenta e ca Pandurii a jucat in liga 1, a facut si prin Europa cateva meciuri ok, imi amintesc si acum golul din foarfeca a lui Eric cu Fiorentina pe Cluj Arena,, sau golul lui Ciucur de la Braga, golul care i-a bagat in grupe.

Ceilalti sunt aparuti peste noapte, o echipa fara noima, sigur vor disparea curand.

| iustinianKing a răspuns:

Diferenta este ca unii sunt trecutul si ceilatii viitorul. Dar nu te impancienta sunt la fel "buni "

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru iustinianKing):

Buni însemnând de fapt foarte slabi nu? Nu promovează niciuna cred!

| iustinianKing a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Ai ghicitlaughing sunt extremi de slabi si nu au sanse