| TheD3ad a întrebat:

Care este jucatorul vostru preferat de fotbal din lume?
In momentul actual ma refer.
Funda.

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Al meu este Lionel Messi.
De ce? Pentru ca este cel mai complet jucator, paseaza bine, dribleaza foarte bine, are simtul portii, are o viteza mare.
Si marele fotbalist brazilian Pele a zis ca Messi este cel mai complet jucator.

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cristiano Ronaldo
O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ronaldinho, pupa-l-ar tata de dintos.

| LimonadaBaa a răspuns:

Cristiano Ronaldo este jucatorul meu favorit.

| SpeedRun a răspuns:

Pentru mine Marco Reus este un jucător absolut genial, atat prin execuție, cat si prin felul de a vedea jocul si a lua cele mai bune decizii de moment pentru echipa sa( BvB)!
Spun cu cea mai mare încredere ca daca Reus juca la acest campionat mondial lua Ballon d'Or, având in vedere ca Germania a triumfat!
Respect MR11

| Buzdea_Dinamo_Catalin_1994 a răspuns:

Din Romania: Rotariu
Din Spania: Messi
Din Anglia: Alexis Sancez, Rooney si Van persie
Din Italia:Mario Gomez
Din Germania: Robben
Iar preferatul meu din lume e Messi big grin